Drużynowe Mistrzostwa okręgu juniorów w wędkarstwie spławikowym Kluczbork 30.04.2016

Duży sukces Juniorów koła Gobio

30.04.2016 Nasi młodzi wędkarze uczestniczyli w zawodach o drużynowe mistrzostwo okręgu Juniorów w wędkarstwie spławikowym na zbiorniku Kluczbork.
Przy pięknej słonecznej Pogodzie Nasi juniorzy z wielkim zapałem rozpoczęli rywalizację o drużynowe mistrzostwo w trzech sektorach.

W sektorze A Martyna Lubojańska kadet, B Mateusz Orlikowski Junior, C Kuba Lubojański Junior.

Do rywalizacji przystąpiło 17 drużyn z okręgu.
Młodzi wędkarze łowili płocie, jazie i leszcze.
Nasz drużyna spisała się znakomicie zajmując trzecie miejsce w okręgu, przegrywając o włos drugie miejsce i przysłowiową płotkę pierwsze miejsce.

Martyna zajęła drugie miejsce w sektorze z wynikiem 1655g

Mateusz zajął szóste miejsce w sektorze z wynikiem 3155g

Kuba zajął pierwsze miejsce w sektorze z wynikiem 4290g.

Gratulujemy osiągniętych wyników.
Szczególne podziękowania Należą się trenerom za przygotowanie zawodników do mistrzostw, a byli to niezastąpiony kolega Witek, Adam, Tomek i Krzysiek.

Gratulacje dla całej drużyny.
Zarząd koła