KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY NR 1 - zawody spinnigowe

„PUCHAR KOŁA PZW GOBIO NAMYSLÓW ”

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

Koło PZW „GOBIO” Namysłów organizuje w dniu 24.07.2016 r. otwarte ogólnopolskie zawody spinningowe

o „PUCHAR KOŁA PZW GOBIO NAMYSLÓW ”.

Zawody zostaną rozegrane z łodzi  na Zbiorniku Michalice w jednej 6-godzinnej turze, w klasyfikacji indywidualnej, kategorii OPEN, na "żywej rybie", zgodnie z zasadami organizacji wędkarskiego sportu kwalifikowanego oraz RAPR.

1.      Zgłoszenia przyjmowane są w Sklepie wędkarskim MAGART w Namysłowie lub telefonicznie u kol. Witolda ŁYŻNIAKA tel. 508 160 770 oraz mailowe zgłoszenie na adres:  kologobio@wp.pl do dnia 20.07.2016r.

2.      Dobrowolna opłata startowa w wysokości 50 PLN.

3.      Prawo startu mają: wszyscy członkowie kół PZW lub wędkarskich klubów sportowych.

4.      Zarząd kola dysponuje 10 łodziami- przewidzianymi dla zawodników.

5.      Z uwagi na ograniczoną ilość łodzi zapraszamy zawodników do udziału w zawodach  z własnymi łodziami wiosłowymi.

6.      Zgłoszenie przez zawodnika łodzi, jest jednoznaczne z wyrażeniem przez niego zgody na dolosowanie drugiego zawodnika.

7.      Podczas zawodów wolno używać tylko silników elektrycznych.

8.      Każdy zawodnik powinien posiadać miarkę i siatkę 150 cm długości o średnicy min. 40cm,

9.      Organizator w zależności od warunków atmosferycznych zastrzega sobie prawo zmian w programie. W razie wystąpienia niekorzystnych warunków do przeprowadzenia zawodów z łodzi, zawody rozegrane zostaną z brzegu.

PROGRAM ZAWODÓW

24  LIPIEC  2016 r. (niedziela)

5.00 – 5.30                – przyjmowanie zawodników na przystani w Michalicach,

5.30 – 5.45                – otwarcie zawodów, odprawa,

5.45 – 6.00                – przygotowanie zawodników do startu,

6.00 – 12.00              – zawody,

13.00                         – ogłoszenie wyników

Po zawodach przewidziane jest spotkanie w miłej wędkarskiej atmosferze

oraz poczęstunek przygotowany przez zarząd koła.

Zarząd Koła PZW

Gobio Namysłów