27 Października

Dyscyplina zawody gruntowe
  • Formuła zawodów

Indywidualne

Wspólnie z moją siostrą Kingą Biskup i Zarządem Koła PZW w Busku-Zdroju serdecznie zapraszamy wszystkich członków Koła PZW w Busku-Zdroju, na VII Memoriał Prezesa Henryka Kuzy.

Zawody odbędą się w dniu 27 października 2024 r. w godzinach 8 – 14 na zbiorniku retencyjnym dzierżawionym w Radzanowie przez koło PZW w Busku-Zdroju. Metoda połowu – spławikowa oraz feederowa.

Na zwycięzców czeka okazały Puchar Przechodni oraz nagrody ufundowane przez rodzinę Prezesa Henryka Kuzy, a także skromny poczęstunku dla uczestników Memoriału. Do udział w Memoriale zaproszeni są członkowie Koła PZW w Busku-Zdroju (również ci, którzy nie wykupili zezwoleń na połów ryb na zbiorniku retencyjnym w Radzanowie), a także wędkujący krewni Patrona Memoriału z innych kół.

Zbiórka o godzinie 8.00 przy głównym wjeździe na teren zbiornika retencyjnego w Radzanowie, tj. od strony północnej.

Będziemy zaszczyceni obecnością jak najliczniejszej grupy wędkarzy!

Jacek Kuza

Program zawodów